קמפיינים

ניהול קמפיינים

פרסום ממומן בגוגל – PPC (Pay Per Click)

מספר סוגים לקמפיינים – PPC:

קמפיינים לרשת החיפוש

קמפיינים לרשת החיפוש מאפשרים לכם להציב מודעות בכל מגוון המקומות שבהם Google מציגה תוצאות חיפוש. כך אתם יכולים להציג מודעות לאנשים שמחפשים באופן פעיל את המוצרים והשירותים שלכם באינטרנט.

קמפיינים לרשת המדיה

קמפיינים לרשת המדיה מוצגות מודעות שמושכות את העין ברשת המדיה של Google. רשת המדיה עוזרת לכם להגיע לאנשים בזמן שהם גולשים במיליוני אתרים ואפליקציות, ובנכסים בבעלות Google (כמו YouTube ו-Gmail).

קמפיינים של שופינג

מתאים לאתרי E-commerce, חנויות שמוכרות אונליין למיקסום הביצועים.

קמפיינים חכמים

קמפיינים חכמים עוזרים לכם להדגיש את היתרונות של העסק ולמשוך אליו לקוחות. קמפיין חכם, כותבים מודעה המתארת את העסק. אתם גם בודקים אילו נושאים של מילות מפתח תרצו שהמודעה שלכם תטרגט ולהגדיר תקציב. המודעה תוצג אוטומטית ללקוחות פוטנציאלים בחיפוש Google, מפות Google‏, YouTube‏, Gmail ואתרים של שותפי Google.

מידע על קמפיינים לשיחות

אם אתם רוצים לקבל שיחות טלפון בעסק, תוכלו ליצור קמפיין לעידוד שיחות טלפון לעסק שיעודד לקוחות להתקשר אליכם על ידי לחיצה או הקשה על המודעה. אתם יכולים לקבוע שהמודעות יופיעו רק בשעות שבהן יש מענה טלפוני בעסק, כדי לא לפספס הזדמנות לדבר עם הלקוחות.

מגדירים תקציב שנוח לכם

על מנת לקדם את העסק שלכם כמו שצריך בדיגיטל, ובשביל לבלוט ברשת.

עליי להבין מה היעדים שלכם ומה המטרות שאתם רוצים להגיע אליהם.

המחירים משתנים בין קמפיין לקמפיין. עם פרסום גוגל, השליטה בעלויות הפרסום באינטרנט נמצאת בידיים שלכם. לעולם לא תשלמו יותר ממכסת התקציב החודשי, וניתן לעצור בכל שלב.

יצירת באנרים שהם מודעות פרסום עם שפת עיצוב, טקסט קצר, סרטון או תמונה, קריאה לפעולה, והכי חשוב חשיפה מרובה לקהלים.

יעדים ומטרות לקמפיין

כל בית עסק מתעסק בפרסום בשביל למשוך אליו קהל, וליידע אותם בשירותים שלו.

  • קמפיין למטרת מכירות – מצאו אנשים שסביר שירכשו את המוצרים או השירותים שלכם.
  • קמפיין למטרת לידים – מצאו את האנשים שסביר יותר שיקיימו אינטראקציה עם העסק שלכם באינטרנט, שישלחו הודעה או שיבצעו פעולות רצויות במודעה או בדף שלכם. (לקוחות פוטנציאלים המעוניינים בשירות, משאירים פרטים ליצירת קשר).
  • חשיפה ומודעות – הגבירו את המוּדעוּת לעסק שלכם. הגברת המוּדעוּת יכולה לעזור ללקוחות פוטנציאליים להכיר את העסק טוב יותר.
  • מודעות ובאנרים בסושיאל מדייה – להבליט את העסק שלכם במדיה החברתית, ולהדגיש את המסרים שלכם באמצעות שילוב של עיצובים גרפיים ותוכן יצירתי ומושך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן